Фотосканирование патологии с применением искусственного интеллекта
Узнать больше
Главная / Дослідження проблематики онкології

Дослідження проблематики онкології

Рання діагностика онкозахворювань означає раннє виявлення раку у пацієнтів із уже відповідними симптомами захворювання. Це відрізняється від поняття скринінгу, метою якого є виявлення безсимптомного (доклінічного) раку або передракових станів у практично здоровій цільовій популяції.


Рання діагностика раку відтворюється за допомогою скринінгу, це є основним компонентом діагностування.
Ми виробляємо комплекс заходів для діагностування онко-освіт за допомогою інноваційного методу на основі матеріально-технічної бази.

Рання діагностика орієнтовна на людей із наявними симптомами
характерними для раку.


Основна мета її полягає в тому, щоб виявити захворювання якомога раніше, негайно поставити діагноз і почати лікування. Читайте більше про клінічні дослідження на нашому сайті.

При своєчасній діагностиці
рак можна виявити на потенційно виліковної стадії, що підвищить виживання і поліпшить якість життя. Процес ранньої діагностики включає в себе три етапи.

Експертні поради

• Етап 1. Підвищення інформованості населення про симптоми раку і стимулювання звернення за медичною допомогою при їх виявленні;

• Етап 2. Проведення клінічної оцінки, встановлення діагнозу та стадії розвитку пухлинного процесу;

Для більш детальної інформації напишіть нам на пошту welcome@bis.com.ua. Наш офіційний сайт діагностики semidal.com Ми завжди раді допомогти!

Розробка веб-студії dimarvel.com